כניסה/הרשמה לבעלי עסקים
שם עסק
סיסמה
להרשמה שכחת סיסמה?
הפוך לדף הבית
הוסף למעודפים
אודות ירוקים | אינדקס ירוקים | מבצעים | לימודים | שלח כתבה
חדשות
20 לינואר 2011
בעל עסק ירוק? הצטרף עכשיו לאינדקס עסקים ירוקים שבאתר!
20 לינואר 2011
נתקלת במפגע סביבתי, תברואתי? צלם, פנה אלינו, ניידע את הרשויות ונבקש לטפל בבעיה!
14 לינואר 2011
יש לך רעיון ירוק? הינך פריק של איכות הסביבה? היית באתר אקולוגי מרשים? כתוב לנו, ושתף את כולנו בחוויותיך.
דרושים
חיפוש כתבות
תחום
כתבה
הרשם לקבלת ניוזלטר
שם  
אימייל
כתבות ומאמרים
איכות הסביבה
אנרגיה חלופית
אתרי איכות הסביבה
בניה ירוקה
בעלי חיים
דרושים ירוקים
זיהום אוויר
מוצרי טבע
מוצרים אורגניים
מיחזור
מים
פרסום
דף הבית >>דרושים ירוקים >>דרוש נטורופט מתמחה
   דרוש נטורופט מתמחה
לחץ להגדלה
האדם, ברובו, הוא תוצר של המזון אותו הוא אוכל. זו הסיבה שאבן היסוד ברפואה הנטורופתית, היא תזונה נכונה. משנה לשנה הולכת וגוברת המודעות ליכולתו של התזונה להשפיע על התפתחותן של מחלות ומניעתן.

מאת: VideoJob
פורסם: 13/11/08 08:57

נטורופת - מטפל אלטרנטיבי

האדם, ברובו, הוא תוצר של המזון אותו הוא אוכל. זו הסיבה שאבן היסוד ברפואה הנטורופתית, היא תזונה נכונה. משנה לשנה הולכת וגוברת המודעות ליכולתו של התזונה להשפיע על התפתחותן של מחלות ומניעתן.

כמו במקרים רבים, החיים מובילים אותנו לבחירה בעיסוק או מקצוע. במקרה שלי, לא פחות משהובילתני נשמתי אל זרועות הנטורופתיה, הוליכני אליה גופי.

חולשה גופנית תמידית שפקדה אותי וסירבה לעזוב, ורופאים מערביים שנותרו חסרי אונים ונטולי עצה, אילצו אותי לחפש מזור בנטורופתיה לזרועותיה. בחירה במזון מתאים ופעילות גופנית שיפרו את מצבי פלאים.

הנטורופתיה מספקת לנו את הידע אודות האמצעים המאפשרים לגופנו לרפא את עצמו. אמצעים אלה פשוטים וזמינים, כך שכל אחד יכול לקדם את בריאותו בקלות אם יישם את  עקרונותיו של מדע זה. בעבר  נחשבה הגישה הנטורופתית לשונה ומוזרה. לחם מלא, דגנים מלאים ומיץ טבעי נחשבו אז למצרכים נדירים. תוספי מזון , וויטמינים ומינרלים נחשבו אופנה אמריקאית חולפת, וחנויות הטבע היו מועטות. כיום, גם רופאי קופות החולים ממליצים על תוספי תזונה למטופליהם.

לאחר שעזרתי לעצמי, החלטתי להיות לעזר לאחרים, שרק חוסר ידע והרגלי חיים ותזונה מוטעים, מונעים מהם חיים של בריאות טובה. הטיפול אינו עוסק בתזונה גרידא אלא כולל מרכיבים נוספים שבלעדיהם אף טיפול אינו שלם. מלבד עצות תזונה, יקבל המטופל המלצות לפעילות גופנית לפי רמתו, פרחי באך, צמחי מרפא, המלצות לטיפול בשמנים ארומטיים, ואם יחפוץ גם שיאצו. הכל לפי הזמן והצורך.

בהיותי מושפע מרבותינו, הרמב"ם מהווה נר לרגלי והנהגות הבריאות שלו מושמעות מפי לאוזן כל. לכן לא רק מה לאכול מקבל דגש, אלא גם איך, כמה וכיצד...

האפשרות והיכולת להיות מעין פנס המאיר את הדרך לרבים אחרים, פותחת אפיק  לחיים מלאי תוכן, סיפוק ומפגשים מרגשים. הישיבה מול אדם שסובל מבעיית סוכר גבוהה, עייפות, חוסר ויטאליות ועודף משקל ולקבל הזדמנות לסייע לו, היא זכות גדולה. אושר גדול הוא לראות את אותו אדם, שרק חודשים ספורים מוקדם יותר היה שבר כלי, במצב טוב ברבה יותר: ללא משקלו המיותר, עם רמת סוכר נורמאלית בדם, ורמת חיות טובה לאין ערוך.

במקרים אלה, אני יודע שהיוויתי צינור טוב לא רק לריפויו אלא שבזכות השינוי אותו ביצע המטופל, השתפרו חיי הסובבים אותו לאין ערוך.

 

מחפשים לעבוד בנטורופטיה?

חפשו עבודה כאן:

דרוש מטפל אלטרנטיבי

בהצלחה...

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2008 All Rights Reserved ירוקים : : ירוקים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר Designed by scoopsites.net
אנרגיה סולארית מפת אתר