כניסה/הרשמה לבעלי עסקים
שם עסק
סיסמה
להרשמה שכחת סיסמה?
הפוך לדף הבית
הוסף למעודפים
אודות ירוקים | אינדקס ירוקים | מבצעים | לימודים | שלח כתבה
חדשות
20 לינואר 2011
בעל עסק ירוק? הצטרף עכשיו לאינדקס עסקים ירוקים שבאתר!
20 לינואר 2011
נתקלת במפגע סביבתי, תברואתי? צלם, פנה אלינו, ניידע את הרשויות ונבקש לטפל בבעיה!
14 לינואר 2011
יש לך רעיון ירוק? הינך פריק של איכות הסביבה? היית באתר אקולוגי מרשים? כתוב לנו, ושתף את כולנו בחוויותיך.
דרושים
חיפוש כתבות
תחום
כתבה
הרשם לקבלת ניוזלטר
שם  
אימייל
כתבות ומאמרים
איכות הסביבה
אנרגיה חלופית
אתרי איכות הסביבה
בניה ירוקה
בעלי חיים
דרושים ירוקים
זיהום אוויר
מוצרי טבע
מוצרים אורגניים
מיחזור
מים
פרסום
דף הבית >>מים >>תערוכת WATER ASIA
   תערוכת WATER ASIA
לחץ להגדלה
משלחת של 10 חברות מים ישראליות יוצאת בתחילת השבוע (א) להודו לפגישות, סמינרים ותערוכה במומביי ודלהי. החברות הישראליות יפגשו את ראשי חברות המים העירוניות של מגה-הערים הגדולות בהודו : מומביי, דלהי, הידרבאד, באנגלור ועוד, אשר מהוות שוק של כ- 50 מיליון תושבים – כך מסר עודד דיסטל מנהל Israel NEWTech

מאת: משרד התמ"ת
פורסם: 03/12/08 22:56

 

תעשיית המים הישראלית נפגשת בהודו עם חברות שרותי המים הגדולות במדינה

 

במשלחת משתתפות החברות: ארד טק, עמיעד, תה"ל , ברמד , א.ר.י.,סוליד , כוכב, EWA, דורות

 

אלעד גוז הנספח המסחרי של משרד התמ"ת במומביי, מציין  כי: "הגעת המשלחת לאחר אירועי הטרור הקשים שעברה העיר משדרת מסר ברור של הזדהות ושל המשך פעילות עסקית סדירה בין המדינות.  הצד ההודי מעריך מאוד את הגעת המשלחת ואת העובדה שאנו ממשיכים בתוכניות העבודה כמתוכנן"

 

 

משלחת של 10 חברות מים ישראליות יוצאת  בתחילת השבוע (א) להודו לפגישות, סמינרים ותערוכה במומביי ודלהי.

 

החברות הישראליות יפגשו את ראשי חברות המים העירוניות של מגה-הערים הגדולות בהודו : מומביי, דלהי, הידרבאד, באנגלור ועוד, אשר מהוות  שוק של

כ- 50 מיליון תושבים – כך מסר עודד דיסטל מנהל  Israel NEWTech

 

המשלחת מאורגנת ע"י התוכנית הלאומית לפיתוח תעשיית המים Israel NEWTech בהובלת משרד התמ"ת, הנספחויות המסחריות בהודו ומכון הייצוא.  במשלחת משתתפות החברות: ארד טק, עמיעד, תה"ל , ברמד , א.ר.י.,סוליד , כוכב, EWA, דורות.

 

עודד דיסטל מציין כי "הודו הינה מדינת יעד אסטרטגית לתעשיות המים הישראליות והשתתפות בתערוכה היא חוליה חשובה בחיזוק הקשר המסחרי בין המדינות. האתגרים עימן הודו צריכה להתמודד בתחום הם עצומים וכתוצאה ישירה מכך גודל ההזדמנות העיסקית. אנו עושים מאמץ גדול על מנת לייצור עבור החברות הישראליות את התשתית השיווקית הנאותה שתאפשר לממש את הפוטנציאל הלכה למעשה"

 

אלעד גוז הנספח המסחרי של משרד התמ"ת במומביי, מוסר כי הגעת המשלחת לאחר אירועי הטרור הקשים שעברה העיר משדרת מסר ברור של הזדהות ושל המשך פעילות עסקית סדירה בין המדינות. " הצד ההודי מעריך מאוד את הגעת המשלחת ואת העובדה שאנו ממשיכים בתוכניות העבודה כמתוכנן" מציין גוז.

 

מוניר אגבאריה, הנספח המסחרי של משרד התמ"ת בניו-דלהי: "הודו הינה שוק יעד מבטיח בתחומי המים והסביבה. תהליך העיור המואץ, הפיתוח המהיר של הכלכלה ההודית בשילוב עם זיהום הנהרות המרכזיים ומחסור מים יוצרים צורך משמעותי בטכנולוגיות מים המספקות פתרונות לאתגרים אלו".

 

עודד דיסטל,- מנהל Israel NEWTech העומד בראש המשלחת הישראלית, ושגריר ישראל בהודו, מארק סופר, יתכבדו בפתיחת תערוכת WATER ASIA בצוותא עם שר המים של הודו שאף יבקר ויתארח  בביתן הישראלי.

 

דיסטל מציין כי התערוכה שתתקיים בדלהי בתאריכים  10-12.12.08 , הינה תערוכת מים בינלאומית הגדולה בהודו והיא מתקיימת בפעם התשיעית. התערוכה עוסקת במכלול הטכנולוגיות בתחומי משק המים ומציעה למשתתפים הזדמנות להפגש עם אנשי מקצוע, יועצים, ומקבלי החלטות במשק המים ההודי. משק זה צפוי למשוך השקעות גדולות מאד מצד הממשלה והסקטור הפרטי לאור הגידול בדרישה למים במדינה בעל אוכלוסיה של מעל מיליארד איש. 

 

 

 

 

 

 

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2008 All Rights Reserved ירוקים : : ירוקים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר Designed by scoopsites.net
אנרגיה סולארית מפת אתר