כניסה/הרשמה לבעלי עסקים
שם עסק
סיסמה
להרשמה שכחת סיסמה?
הפוך לדף הבית
הוסף למעודפים
אודות ירוקים | אינדקס ירוקים | מבצעים | לימודים | שלח כתבה
חדשות
20 לינואר 2011
בעל עסק ירוק? הצטרף עכשיו לאינדקס עסקים ירוקים שבאתר!
20 לינואר 2011
נתקלת במפגע סביבתי, תברואתי? צלם, פנה אלינו, ניידע את הרשויות ונבקש לטפל בבעיה!
14 לינואר 2011
יש לך רעיון ירוק? הינך פריק של איכות הסביבה? היית באתר אקולוגי מרשים? כתוב לנו, ושתף את כולנו בחוויותיך.
דרושים
חיפוש כתבות
תחום
כתבה
הרשם לקבלת ניוזלטר
שם  
אימייל
כתבות ומאמרים
איכות הסביבה
אנרגיה חלופית
אתרי איכות הסביבה
בניה ירוקה
בעלי חיים
דרושים ירוקים
זיהום אוויר
מוצרי טבע
מוצרים אורגניים
מיחזור
מים
פרסום
דף הבית >>מים >>משלחת מים מוירג'יניה
   משלחת מים מוירג'יניה
לחץ להגדלה
כחלק מן הביקור ייערכו מפגשים בין חברות ישראליות לחברי המשלחת במכון הייצוא. במפגשים אלו יעלו חברי המשלחת את בעיות המים במדינת ווירג'יניה בדגש על שימוש במי קולחין, טיהור מים, "הולכת" מים ומניעת דליפות, וכן בהשלכות הסביבתיות של שימוש במים ממוחזרים.

מאת: משרד התמ"ת
פורסם: 04/01/09 11:58

משלחת מים מוירג'יניה

 

מנכ"ל המשרד לאיכות הסביבה במדינת ווירג'יניה (DEQ), דיויד פיילור, ומשלחת של אנשי ממשל בכירים בתחום המים ממדינת ווירג'יניה יגיעו לביקור בארץ במהלך חודש ינואר.

במהלך הביקור תיפגש המשלחת עם חברות מים ישראליות, בכירים ברשות המים, תיחשף לטכנולוגיות המים המתקדמות בישראל ותיבחן את האפשרות להטמיע טכנולוגיות ישראליות במדינת ווירג'יניה.

עודד דיסטל מנהל תוכניות המים Israel NEWTech,  משרד התמ"ת:

"גם בימים אלו, בצל האירועים בדרום, מהווה תעשיית המים הישראלית מוקד משיכה ועניין עולמיים. משרד התמ"ת, המוביל את התוכנית הלאומית לקידום תעשיית המים-  ISRAEL NEWTech, פועל באמצעות מערך הנספחים הכלכליים ובשיתוף עם מכון היצוא ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות עבור יצואנים".

העובדה שמשלחת מקצועית ורמת דרג מגיעה לארץ בתקופה כזאת, היא הצבעת אמון חד משמעית ליכולות ולאטרקטיביות של תעשיית המים הישראלית"

 

"מנכ"ל המשרד לאיכות הסביבה במדינת ווירג'יניה (DEQ), דיויד פיילור, ומשלחת של אנשי ממשל בתחום המים ממדינת ווירג'יניה יבקרו בארץ במהלך חודש ינואר (5-8/1)".

כך מסר עודד דיסטל מנהל תוכנית המים Israel NEWTech, משרד התמ"ת.

עודד דיסטל אומר: "גם בימים אלו, בצל האירועים בדרום, מהווה תעשיית המים הישראלית מוקד משיכה ועניין עולמיים. משרד התמ"ת, המוביל את התוכנית הלאומית לקידום תעשיית המים-  ISRAEL NEWTech, פועל באמצעות מערך הנספחים הכלכליים ובשיתוף עם מכון היצוא ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות עבור יצואנים. דיסטל הוסיף  כי "העובדה שמשלחת מקצועית ורמת דרג מגיעה לארץ בתקופה כזאת, היא הצבעת אמון חד משמעית ליכולות ולאטרקטיביות של תעשיית המים הישראלית" .

במהלך הביקור תיפגש המשלחת עם חברות מים ישראליות, בכירים ברשות המים, תיחשף לטכנולוגיות המים המתקדמות בישראל ותיבחן את האפשרות להטמיע טכנולוגיות ישראליות במדינת ווירג'יניה. 

כחלק מן הביקור ייערכו מפגשים בין חברות ישראליות לחברי המשלחת במכון הייצוא. במפגשים אלו יעלו חברי המשלחת את בעיות המים במדינת ווירג'יניה בדגש על שימוש במי קולחין, טיהור מים, "הולכת" מים ומניעת דליפות, וכן בהשלכות הסביבתיות של שימוש במים ממוחזרים.

יצויין כי הביקור הינו יוזמה של אוהד כהן, הנספח הכלכלי של משרד התמ"ת  בוושינגטון, בשיתוף עם התוכנית  הלאומית לקידום טכנולוגיות מים – Israel NEWTech ומכון היצוא.  

אוהד כהן "מספר מחוזות במדינת וירג'יניה ניצבים בשנים האחרונות בפני אתגרים בתחום המים וזאת בשל גידול באוכלוסיה מחד ושנים שחונות מאידך. כל אלה הביאו את משאבי מים באותם מחוזות לידי מחסור פוטנציאלי במים. למשל, באחד המחוזות הוטלה בשנה שעברה בעקבות שנת בצורת חובת חסכון במים על תושבים במסגרת חקיקה. מעל ל- 55,000 לקוחות חויבו שלא לשטוף מכוניות, רחובות וחניות. כמו כן חל איסור על מילוי מזרקות ובריכות שחיה ונקבעו הגבלות על השקיית גינות".

Virgina Department of Environmental Quality (DEQ) - המשרד הינו ארגון הגג הממשלתי בתחומי איכות הסביבה של מדינת ווירג'יניה, מדינה המונה כשמונה מיליון תושבים. הארגון פועל במספר רב של נושאים הן כגוף מנחה (חוקים ותקנות) והן כגוף מפקח בעזרת מערך של שבעה משרדים ברחבי המדינה.

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2008 All Rights Reserved ירוקים : : ירוקים ברשת : : תנאי שימוש : : אנרגיה חלופית : : צור קשר Designed by scoopsites.net
אנרגיה סולארית מפת אתר