הי, אנחנו הגננים הירוקים – קהילת גננים מובילה המציעה שירותי גינון וריסוס במגוון תחומים. אנו מציעים סטנדרטים גבוהים של שירות, מקצועיות ועבודה מתוך תשוקה ושליחות בעולם הטבע והצמחייה. השירותים שלנו ניתנים בפריסה ארצית עבור גינות פרטיות, גנים ציבוריים, גינון בתי ספר, רחובות ובתי כנסת. אנו שמים דגש על שמירת רמת מחירם סבירה כדי שתוכלו ליהנות משירות גינון מקצועי בכל רחבי הארץ במחיר הוגן.

מה אנחנו עושים?

תשאלו: מה לא? אנו עוסקים בכל ענפי הגינון (וגם במשחקי מילים מעת לעת) וזה כולל לא פחות מ-13 תחומים שונים כגון: גינון, כריתת עצים וגיזום עצים, גינון של מרפסות, העתקת עצים, עיצוב גינות, עקירת עצים, התקנה של דשא סינטטי, תיחום דשא, תיחום גינות, פיתוח גינות, הקמת גינות, שתילת דשא וכל אחד הוא עולם שלם.

 

סוגי גינון שונים כחלק משירות בלתי מתפשר

אנו בחברת הגננים הירוקים מנגישים לכם שירותי גינון לפי תורות הגינון השונות בהתאמה אישית לסוג הגינה שלכם. תוכלו ליהנות מגינון יפני העוסק בעיצוב גינות על פי פילוסופיות מעמיקות, עיצוב נוף ציבורי באמצעות גינון ציבורי מקצועי, גינון חסכוני שדוגל בחיסכון מים ממוקד לטיפוח הגינה שלכם מבלי לרוקן את הכנרת וגינון ים תיכוני המבוסס תפיסה הכוללת בתוכה שמירה סביבתית, חיסכון במים ושימת דגש על ערכי תרבות שונים.

תוכלו ליהנות גם מגינון בסגנון אנכי להנאה מקיר צמחייה דקורטיבי המשמש כמחיצה וכאלמנט עיצובי בולט ומרשים מאוד.

 

הניסיון עושה את ההבדל

נכון שלקלישאה הזו יש זקן ארוך, אולם בחרנו להשתמש בה רק מפני שהיא דוברת אמת. חברת הגננים הירוקים מספקת שירות מקצועי של גננים בעלי ניסיון ותוצאות בשטח. חיפשתם חובבנים? מצטערים, לא אצלנו.

עיצוב, טיפוח וטיפול בגינות ואזורי צמחיה זו מלאכת אמנות שרק מקצוענים ידעו לבצע. אנחנו כאן כדי לתווך לכם את בעלי המקצוע המובילים בארץ שיעשו מהגינה שלכם בונבוניירה.

 

מי יתחזק את הגינה שלי?

אנחנו מספקים שירותי תחזוקת גינות משום שאנו מאמינים ביכולת של כל גינה להוסיף יופי, אור ותקווה לעולם. תחזוקת גינות על ידי אנשי מקצוע מטעם הגננים הירוקים היא תחזוקה מושלמת ואיכותית המונעת מערכים של שמירה על איכות הסביבה, ערכי תרבות, אסתטיקה וחיסכון.

הגננים הירוקים – גינון זה בטבע שלנו

אנחנו כאן כדי להגשים לכם את חלום הגינה הירוקה. תמצאו אותנו בכל מקום על המפה. איך תזהו אותנו? על פי החיוך, האהבה לטבע והמחיר ההוגן.

השאירו כבר עכשיו פרטים באתר ואנחנו נחזור אליכם עם הצעת הגינון המשתלמת בארץ!