איך בוחרים צימר ומה חשוב שיהיה בו?

חופשה בצימר יכולה להיות חלום שמתגשם או חלום בלהות. ההבדל בין השניים נובע מעומק החיפוש שתבצעו טרם הבחירה במקום הלינה הנבחר. מדריך זה יקל עליכם בנושא, מכיוון שיוצגו בו 4 פרמטרים שצריך לשים לב אליהם, כדי שתוכלו לבצע את הבחירה המושכלת. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתיהנו מהנופש הבא שלכם.

 

פרמטר ראשון – מרחבים פתוחים

אי אפשר לעסוק בבחירה נכונה של צימר, מבלי לציין את המרחבים הפתוחים. הרי רבים מאתנו מגיעים לנופש, מתוך רצון להתנתק מרעשי העיר וההמולה. צימר שנמצא במקום מבודד וצופה למרחבים פתוחים, מוביל לתוצאה הרצויה ומאפשר לאורחים ליהנות משקט נפשי. חשוב לציין שאין זה משנה אם מדובר במרחב שצופה ליער, מרחב מדברי או מרחב שמאופיין במדשאות ירוקות. שכן, הנוכחות של הטבע עושה את שלה בכל מקרה.

פרמטר ראשון – מרחבים פתוחים

פרמטר שני – גינה מעוצבת

היפוקרטס נהג לומר שהטבע הוא הרופא הטוב ביותר. אמרה זו הובילה אותנו להתעכב עוד קצת על המרחבים הירוקים. כידוע, הפרמטר הראשון שהוצג לעיל נוגע למרחבים שמקיפים את הצימר ממרחק רב. פרמטר זה והשני במספר, נוגע למרחב שנמצא במרחק קצר מדלת הכניסה לצימר. זו העת לציין שבחירה בצימר מחייבת בירור אודות קיומה של גינה בצימרים או וילות. זו העת לגלות שהנפש שלנו מושפעת לטובה בעת שהייה בסביבה ירוקה ופורחת. שכן, זו מפחיתה את רמות המתח הנפשי והעייפות. זו התוצאה לה אנו מייחלים בעת הגעה לצימר. לחצו על הקישור הבא ותופנו לצימרים הירוקים שיקנו לכם שקט נפשי וגינה פורחת: https://cochav-hanofesh.com.

 

פרמטר שלישי – בריכה או ג'קוזי

גולשים רבים מבצעים "סינון" של צימר לפי הימצאותם של בריכה או ג'קוזי. שכן, אלה רוצים להגיע למקום מפנק במיוחד, שיאפשר להם ליהנות מהטבע שמסביב, תוך שהיה במים שידועים בסגולות המרגיעות שלהם. נמליץ לכם לבצע את הסינון הזה בפעם הבאה שתחפשו צימר, כדי שתוכלו ליהנות מיתרון משמעותי זה.

פרמטר שלישי – בריכה או ג'קוזי

פרמטר רביעי – קייטרינג

אוכל הוא פרמטר חשוב בכל הנוגע למקומות אירוח. מדובר בעובדה ידועה, אבל השאלה אם אתם יודעים שעליכם לערוך בירור אודות סוג הקייטרינג שמוגש במקום. שכן, אתם עשויים לצפות לארוחת גורמה מפנקת ולגלות שבסופו של דבר יוגש לכם טוסט צונן וירקות עייפים. לכן, נמליץ לבדוק מראש את טיב הארוחה בצימר הנבחר ולוודא שהרכיבים שלה עומדים בסטנדרטים שלכם. שימו לב, תוכלו לעשות זאת תוך יצירת קשר עם בעל הצימר ואף לבקש צילומים של ארוחות שהוגשו בעבר לאורחים בצימר.

 

מילים אחרונות לסיום

בחירה בצימר מצריכה היכרות עם 4 הפרמטרים שהוצגו לעיל. בשלב זה אתם יודעים שעליכם לבדוק אותם טרם סגירת תאריך האירוח. זה הזמן לבדוק את ההיצע של הצימרים שעונים לסטנדרטים שהצבתם מראש, כדי שתוכלו לסגור את מקום הלינה שיתאים לכם מכל הבחינות. נאחל בהזדמנות זו שתיהנו מחופשה רגועה, ירוקה ומפנקת.

איך בוחרים צימר ומה חשוב שיהיה בו

תוכן עניינים