איך ליצור אינטימיות מחדש

האינטימיות בין בני הזוג היא מבין התכונות הכי חשובות לזוגיות חזקה ויציבה. בני הזוג צריכים להיות בטוחים בגופם ובנפשם, ובכך לחוות את כל הרגעים האינטימיים הקיימים בזוגיות. ישנם לעתים מחסומים מסוימים בין בני הזוג השוללים את האופציה לפתיחות אינטימית ואמיתית, ועל כן חשוב להבין אילו דרכים קיימות דרכן נוכל לחוות את האינטימיות מחדש.

 

הפחד משיפוט חייב להעלם

לרוב עם השנים בזוגיות שלנו, אנו מחסירים פרטים מבן הזוג עקב חששות מסוימים על אופן התגובה שלו לעניין זה. בזוגיות חשוב מאוד לשמור על פתיחות בינכם, ולחשוף גם את הפעולות הפחות טובות שביצעתם. כשתפרקו את המטענים שיש על לבכם, ותלמדו שגם אם בן הזוג שלכם לא יאהב את זה אתם צריכים לבצע זאת בשביל לקרב בינכם, חשוב לעשות זאת. כשאנו חשופים לכל המעשים של בן הזוג שלנו, אנו מייצרים אינטימיות שאין כמותה ביננו.

 

השקיעו בעצמכם ובבן הזוג שלכם

זוגיות יציבה משמעותה גם שגרה. כשאנו מרגישים בשגרה שלנו וחיים אותה יום יום ברצף, אנו כבר שוכחים להפתיע ולרגש, גם את עצמנו וגם את הזוג שלנו. אם אנו לא שלמים עם הגוף שלנו, חשוב להשקיע בו כדי להרגיש יפים בו ובכך האינטימיות תתחזק, כמו למשל ויאגרה לגברים במידה וקשה להם לייצר זקפה, או הגדלת חזה לנשים שמרגישות כי זהו נושא הלוקה בחסר ומכביד, וגורם להן להרגיש שלא בנוח.

 

נסו להיות תמיד קשובים לצד השני

בני זוג יודעים להקשיב אחד לשני, אך לפעמים עם השנים מכוח ההרגל התכונה הזו נעלמת ומצמצמת באופן משמעותי. חשוב שהשיח בינכם יהיה קליל, זורם ונעים למשמע האוזן. נסו לא להגיב בצורה קיצונית לכל הנאמר לכם על ידי הזוג שלכם, ובאופן כללי פשוט קודם כל להקשיב, ורק אחרי כן להגיב. זה לא דבר פשוט, כבני אדם אנושיים תמיד אנו רוצים לייצר שיח תרבותי ומשותף, אך תנו את המקום לזוג שלכם להתבטא, ורק אז תדברו על הכל.

 

גיוון במיטה יתן את המכה

העולם האינטימי כה רחב, במיוחד העולם שנמצא ממש בתוכנו, הגוף שלנו והחיבור ביננו במיטה. התשוקה המינית סופר חשובה, ולכן אם אתם רוצים באמת לייצר את האינטימיות המחודשת, תגוונו. תקנו לכם צעצועים שיוכלו לענג אתכם, נסו תנוחות חדשות ודברים שמעולם לא עשיתם. תרגישו נועזים, תרגישו יפים, ובכך תשמרו על האינטימיות חזקה ויציבה ביניכם.

 

אינטימיות מחודשת היא תופעה מוכרת

הרבה זוגות ברחבי העולם נתקעים בשלב השגרתי ואין הם מצליחים לרגש ולהתרגש יותר מדי. זהו תחום אפור שבמידה ולא נטפח אותו ונשקיע בו, הוא ישקע מעצמו. האינטימיות משמעותה קשר יציב בין בני הזוג, וקבלה עצמית ואהבת הגוף אחד של השני. אל תזניחו אותה, תשקיעו בה גם אם זה יעלה לכם בשעת שינה בלילה, או בעיסוקים אישיים אחרים.

מערכת יחסים

תוכן עניינים