המדריך האולטימטיבי לעיצוב גינה יפנית מושלמת 

גנים יפנים הפכו להיות שם דבר בשנים האחרונות. נדמה שמי שמבינים בתחום העיצוב, יודעים כי עליהם להקים בחצר הבית שלהם גינה ייחודית שתעניק להם אווירה של חו"ל. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולהכיר מקרוב בכל מיני גינות מרחבי העולם, כדי לאפשר לגולשים שלנו להקים אותן על הצד הטוב ביותר. במדריך הנוכחי נכיר לכם את הגינה היפנית ונאפשר לכם להקים אותה בחצר הבית. הישארו אתנו ותצאו עם אינפורמציה שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 

תכירו את הגינות היפניות

אנחנו יוצאים מנקודת הנחה כי קוראים רבים אינם מכירים מקרוב את הגינות היפניות. לכן, בחרנו להקדיש פסקה שתציג את הגינות הללו. נציין כי גינות אלה הן יצירת אמנות של ממש שנובעת מתוך ההשראה הפילוסופית של הבודהיזם.

כך שאם אתם רוצים להקים גינה כזו, תצטרכו להיכנס לתוך האווירה הרוחנית שלה. גן מסוג זה כולל כל מיני מוטיבים של מים, וחשוב להקים אותה באופן מדויק, תוך הסתייעות מצד גננים שמתמחים בגינות יפניות ומכירים באלמנטים שלהן מקרוב.

גינה יפנית

איך תגיעו אל גנן שמתמחה בגינות יפניות?

הגעה אל גנן שמתמחה בגינות יפניות זה לא עניין של מה בכך. בירור שערכנו בנושא העלה כי יש מספר מצומצם של גננים שיכולים לסייע לכם באופן מקצועי ומדויק. נציין כי אין ביכולתנו להציג בפניכם המלצה על גנן מסוים, בגלל אילוצי המערכת.

אנחנו כן יכולים להגיע לכם כי פה תמצאו רשימה של מעצבי גינות מומלצים בכל הארץ. כן, כן, קראתם נכון. זה לא משנה אם אתם מתגוררים בצפון, בדרום או במרכז, יתאפשר לכם למצוא את הגנן שעובד בקרבת אזור המגורים שלכם בקלות ובמהירות.

 

החשיבות בפנייה אל גנן מומלץ

אם קראתם את המידע שצוין לעיל, וודאי הבנתם שמדובר בהקמה של גינה ייחודית שמצריכה היכרות מעמיקה על כל היבטיה. אני (רן, אחד מכותבי המדריך וגן מוסמך) חושב שצריך לפנות אל גנן שמכיר את התחום מקרוב, בגלל שיש בידיו את הדברים הבאים

  • רשימת ספקים מתאימה
  • היכרות עם תנאי השטח
  • היכרות עם המוטיבים היפניים

יש לי המלצה עבור מי שירצו לראות תחילה את המוטיבים הדרושים לפני יצירת קשר עם גנן. אני רוצה להמליץ לכם על משתלה מדהימה בהוד השרון. תגיעו לשם ולאחר מכן, תיצרו קשר עם גנן מוסמך.

פנייה לגנן מומלץ

המרכיבים שצריכים להיות בכל גינה יפנית

גינות יפניות לא יהיו שלמות ללא המרכיבים הבאים:

  • בריכות נוי
  • קערות מים
  • ערוצי מים
  • צמחייה טבעית (ולא מלאכותית)
  • סלעים גדולים
  • חלוקי נחל

 

לסיום

עד כאן המדריך שהכיר לכם את הדרך לעצב את הגינה היפנית בחצר הבית שלכם. עכשיו, יש בידיכם את כל המידע, אז נשאר לכם רק לפנות לגנן מוסמך שמכיר את התחום. נאחל לכם שתשיגו גינה יפנית מושלמת שתיתן לכם חוויה של חו"ל.

גינה יפנית

תוכן עניינים