סובל מזקפה חלשה? לא אם זה תלוי בנו

זקפה חלשה היא מכשול משמעותי ביחסים בין בני זוג. אבל היי, היום כבר יש לכך פתרונות. בואו נדבר על זה.

 

מהי זקפה חלשה?

זקפה חלשה מתארת מצב בו הגבר מצליח להגיע לזקפה, שאינה ממושכת או חזקה מספיק בכדי לשרוד לאורך האקט המיני כולו. לפחות, כמו שהוא או הפרטנר/ית היו רוצים להשיג. מדובר בתופעה רווחת בקרב גברים בכל גיל, בייחוד, בקרב גברים בגילאי 45 ומעלה. זאת, עקב הגעתם לגיל המעבר הגברי. הסיבה לתופעה יכולה להיות עקב גורמים פיזיולוגיים כמו בעיות לב ולחץ דם, או בעיות נפשיות כמו תקופות של לחץ או חרדה.

 

פתרונות שונים לבעיה

יש מגוון סיבות לזקפה חלשה, כפי שנפרט ברשימה בהמשך, אך לצידן ישנם פקטורים נוספים אשר יכולים להיות המקור לבעיה. על כן, אם התחלתם לסבול מהבעיה בפתאומיות, יש חשיבות למציאת המקור לבעיה. ועדיין, לא משנה מה המקור, כיום אפשר למצוא מגוון פתרונות טבעיים שכל אחד יכול לנסות. חפשו אחר קמגרה למכירה, סיאליס גנרי או פאוור און.

 

5 סיבות מרכזיות לזקפה חלשה

  1. חרדת ביצוע: תופעה זו מתייחסת לזקפה שנובעת לא רק ממקור פיזי אלא נפשי. כאשר הגבר מעוניין להפגין רמת ביצועים גבוהה במיטה, שאולי לא אפשרית בהכרח מבחינה פיזית, או כאשר ישנה ציפייה גבוהה אשר יוצרת לחץ פסיכולוגי. הלחץ הפסיכולוגי, משפיע בתורו על יכולת התפקוד הגופני ומביא לכדי קושי בהשגת זקפה מיטבית.
  2. אלכוהול ועישון: אלו הן שתי סיבות לירידה בכושר כלי הדם בגוף, אשר אחראיים על סיפוק דם לאיבר המין בעת ניסיון להשיג זקפה. בסיגריות, ישנם חומרים אשר נדבקים לדפנות כלי הדם ולאחר מכן מקטינים את רוחבם. לכן, יכול להיות שהבעיה היא פיסיולוגית, אך עקב פעולה שאתם מבצעים, וניתן לשלוט בה.
  3. חוסר בפעילות גופנית: אם בכדי להשיג זקפה, על הגוף לשנע דם לאיבר המין בצורה תקנית. חוסר בפעילות גופנית תקינה יכול להיות מקור לבעיות זקפה. בפין עוברים המון כלי דם מיניאטוריים שנפגעים ראשונית כאשר היכולת הכללית של הובלת הדם בגוף יורדת. לכן, אחת מהסיבות העיקריות לבעיות זקפה הינה כושר גופני ברמה נמוכה.
  4. ירידה ברמות הטסטוסטרון: עם השנים, ככל שתתבגרו, הגוף ייצר פחות ופחות מהורמון הטסטוסטרון. הורמון זה משפיע על היבטים שונים בגוף כמו צמיחת שיער וכן, היכולת להשיג זקפה.
  5. מה שבינו לבינה: לעתים, אי היכולת להשיג זקפה חזקה תלוי במצב הרגשי של אחד הפרטנרים או הזוג. אולי אתם לא מחפשים אחר הריגושים שבאמת פועלים עליכם, אולי המשיכה המינית לפרטנר השתנתה, ועל כן ירידה בריגוש, אינטימיות או רומנטיקה, יכולות להוות גורם לזקפה חלשה.

 

מעוניינים למצוא את מקור הבעיה?

התרופות הטבעיות יסייעו לכל אחד אשר רוצה לחוות מחדש חיי מין סוערים. זאת, עקב היכולת של התרופה להגביר את החשק המיני וגם לעורר זקפה חזקה. אך במידה ותרצו למצוא את המקור לבעיה ולטפל בו, דעו כי האבחנה הראשונית למציאת בעיות זקפה היא הפרדה שלהן למקור בעיה פיזיולוגי או נפשי.

קמגרה למכירה

תוכן עניינים