4 סוגי חניונים מקורים במחיר משתלם

בעבר, חניונים מקורים היו נחלתם של העשירים בלבד, ולשאר האנשים לא היתה בעיה להשאיר את הרכב שלהם בחוץ.

כיום, המצב השתנה, ואנשים רבי מבינים את חשיבותו של החניון המקורה, שנועד לשמור על הרכב.

בעידן המודרני, כל מי שאכפת לו מהרכב שלו מחזיק בחניון מקורה.

חניון מקורה מונע מקרני השמש וממשקעים להגיע לרכב, ובכך שומר על הרכב תקין מבחינה מכנית, ועל הצבע שלו.

אנשים רבים מתחבטים בשאלה "איזה סוג של חניון מקורה הכי טוב?".

במאמר זה, נערוך סקירה של 4 סוגים של חניונים מקורים מומלצים במיוחד, ובמחיר משתלם.

 

גזיבו

גזיבו הוא הצורה הפשוטה ביותר של חנייה פרטית מקורה. הגזיבו מורכב מ- 4 מוטות ברזל עמידים וחזקים, ומעליהם מתוחה יריעה חזקה ועמידה למים, שבדרך כלל עשויה מפוליאתילן. במקור, גזיבו בכלל לא נועד למכוניות. ייעודו המקורי של הגזיבו הוא הצללה בקיץ, ולאו דווקא למכוניות, אלא לבני אדם – במרפסת או בגינה. עם הזמן, התפתחו סוגי גזיבו יעודיים למכוניות. גזיבו מותאם למכונית הוא גזיבו מחוזק, משום שהוא צריך לעמוד בכל תנאי מזג האוויר, והוא גם מעוצב בצורה שמתאימה למכונית.

 

פרגולה

פרגולה היא צורה מעט מורכבת ומתקדמת יותר של חנייה פרטית מקורה. מדובר בסככת אלומיניום, שמחוברת לקיר מצד אחד, ונתמכת על ידי עמודים מצידה השני. לפרגולה יש מספר יתרונות. ראשית, פרגולה היא קבועה במקומה, ולא ניתן להזיז אותה, והיא משמשת גם כאלמנט עיצובי. שנית, פרגולה מותקנת בסמוך לקיר, מה שמספק לרכב שלכם כיוון הגנה נוסף, בניגוד לגזיבו בעל כיוון ההגנה האחד. בנוסף, הפרגולה היא חזקה ועמידה במיוחד, וניתן להשתמש בה ללא חשש מנזקי מזג אוויר.

 

חנייה מתקפלת

חנייה מתקפלת היא סוג נוסף, מורכב ומתקדם יותר של חנייה מקורה. חנייה מסוג זה עשויה ממספר מוטות מתכת חזקים, המשמשים כמפרקים, שעליהם פרושה יריעה חזקה ועמידה. כל אלה נתמכים על ידי בוכנות לחץ לסגירה ופתיחה קלות, ומוגנים על ידי מנעול קוד. למעשה, כשהחנייה לא בשימוש, נהוג לקפל אותה, ובמצב כזה כמעט ולא ניתן לשים לב לקיומה. כשאתם מעוניינים להחנות את הרכב שלכם בחנייה, פשוט תעצרו אותו במיקום הנכון, ותפתחו את החנייה. כשהחנייה פתוחה היא מכסה את הרכב כולו, והמנעול ננעל.

 

חניונית

החניונית היא החנייה המקורה הטובה ביותר. חניונית היא מעין אוהל, חזק במיוחד וגדול מאוד, שבו אתם יכולים להחנות את הרכב שלכם. חניונית היא הדבר הקרוב ביותר לחנייה מקורה מבטון, והיא מכסה את הרכב מכל צדדיו.

 

סיכום

חנייה מקורה היא פריט חובה עבור כל מי שאכפת לו מהרכב שלו. כאמור, החנייה המקורה תשמור על הרכב שלכם מכל משמר, ותגן עליו מכל נזקי מזג האוויר, ואף תספק הגנה מגניבות. אם אתם מעוניינים בחנייה מקורה, אנו ממליצים בחום על כל אחד מהסוגים שסוקרו במאמר זה, בהתאם להעדפותיכם.

 

כבים חונים

תוכן עניינים