לאילו אירועים ניתן להזמין קוסם?

בעת שעומדים לפני בחירה של בידור לאירוע מסוים, ישנו היצע רב של בדרנים מסוגים שונים שעלולים לגרום לבלבול. אם אתם מתלבטים לגבי הזמנה של קוסם לאירוע שאותו אתם מתכננים, הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם. בכתבה נפרט על סוגי האירועים שבהם מתאים להזמין מופע של קוסם, ואיך מופע זה יכול להיטיב עם האירוע. 

 

קוסם ומופע קסמים לאירועים מסוגים שונים

הופעות קסמים הם אירוע בידור פופולרי מאוד בישראל ובעולם כולו. גם כיום יש מספר תוכניות טלוויזיה, שמתמקדות בקוסמים ואמני חושים מסוגים שונים. בנוסף לכך, ישנם מספר רב של חשבונות מצליחים מאוד ברשתות החברתיות, שהנושא שלהם הוא תרגילי קסם מסוגים שונים.

סוג נוסף של קוסם הוא קוסם לאירועים – קוסם זה מתמקד בעבודה באירועים מסוגים שונים, בדרך כלל בפני קהל קטן יותר, מה שמאפשר לו להתחבר לקהל בצורה אישית יותר. בנוסף לכך, במקרים רבים, אירועים חגיגיים הם כאלה שחוגגים אירוע מיוחד של חתן או כלת השמחה. במקרים אלה הקוסם לאירועים יתמקד בחתן או בכלת השמחה, ויכלול אותם בקסמים המרכזיים של המופע.

 

ימי הולדת לילדים ולבני נוער

אחד מסוגי האירועים שהכי מתאימים להופעה של קוסם, הוא יום הולדת לילד או לבן נוער. מופע קסמים באירוע שכזה יכול להרים אותו בצורה משמעותית ולגרום לו להיות בלתי נשכח. כמובן שיש הבדל בין מופע קוסמות שעולה מול ילדים לכזה שעולה מול בני נוער. לפני הזמנת הקוסם, חשוב לברר האם הוא יכול ורוצה לעבוד מול קהל של ילדים או בני נוער.

 

ימי גיבוש או ערבי חברה בחברות ובמשרדים

ימי גיבוש או ערבי חברה הם חשובים במיוחד למקומות עבודה שרוצים לחזק את הקשרים בין אנשי הצוות שלהם. הזמנה של קוסם לאירוע חברה, יכולה להיות הדבר המתאים ביותר לעשות. זאת משום שמופע קסמים כולל השתתפות של הקהל במקרים רבים, והוא עוזר לחיזוק הקשרים בצוות העבודה. בנוסף לכך, מופעי קסמים מתאימים לכולם בלי הבדל, דבר שחשוב מאוד במופעים שמגיעים לאירועי חברה שונים.

 

המחיר של הופעת קסמים באירועים שונים

מחירו של מופע קסמים הוא בדרך כלל בסביבות 1,500 שקלים. כמובן שמחיר זה משתנה על פי משתנים רבים שכוללים את סוג האירוע, כמות הקהל, רמת הפרסום של הקוסם ואורך ההופעה המוצגת. חשוב מאוד לשים לב למחיר המוסכם לפני תחילת ההופעה, ולא להיתפס מופתעים בסופו.

 

אירועים שכדאי להזמין אליהם קוסם – סיכום

מופע של קוסם מיומן ובעל תוכן מקורי היא הופעה שמתאימה לסוגי אירועים רבים ושונים. בכתבה פירטנו לגבי 2 מתוכם: ימי הולדת לילדים ונוער וימי גיבוש של חברות ומשרדים. הזמנה של הופעת קוסם לאירועים אלה יכולה לתרום להם רבות ולהעלות אותם מספר רמות קדימה. חשוב מאוד לשים לב למחיר ההופעה של הקוסם לפני שמסכמים איתו על ההזמנה.

קוסם לאירועים

תוכן עניינים