למה להשתמש בחברת הובלות

רבים מאיתנו (אם לא כולנו) חוו בשלב מסוים בחייהם מעבר דירה, ואת כל הפרוצדורה וההליכים הכרוכים בכך. זהו רגע שעשוי להיות טראומתי עבור אנשים מסוימים, שרואים את כל רכושם נארז ומרגישים חוסר אונים, או כאלו שמתקשים להיפרד מהמקום שהיווה להם בית במשך שנים רבות. ישנה דרך בה תוכלו להקל על תהליך מעבר הדירה, והיא שימוש בחברת הובלות.

 

מה חברת הובלות יכולה להציע לכם?

הובלה קלאסית

חברת הובלות, כשמה כן היא, נועדה בעיקר על מנת להוביל את תכולת הבית הישן שלכם אל היעד החדש. ההובלה מותאמת לגודל הדירה ולכמות החפצים שהלקוח מבקש להעביר – ישנו הבדל בין הובלה של דירה בת שני חדרים לעומת הובלה של דירה בת חמישה חדרים ומעלה.

סביר להניח שתאלצו להשתמש בחברת הובלה למטרה זו, שכן מרבית האנשים לא מחזיקים ברשותם משאית או מכולה, שיוכלו לשמש על מנת להעביר את החפצים בכוחות עצמם. בנוסף, חלק מהחפצים הם כבדים ומגושמים, ויהיה קשה (ואפילו על סף הבלתי אפשרי) להעביר אותם ללא עזרה של סבלים מקצועיים.

במידה ואתם עומדים בפני מעבר דירה, חברת ההובלות סו-פיק תשמח לעמוד לשירותכם בכל אשר תצטרכו, וללוות אתכם בהליך ההובלה. החברה מציעה עוד מגוון שירותים שיוכלו להקל על מעבר הדירה שלכם, כפי שנפרט מיד.

שירותי אריזה ופריקה

האריזה והפריקה של הרכוש שלכם זהו על פי רוב החלק המייגע ביותר במעבר הדירה. נדרשת מחשבה רבה לפני שמבצעים את מלאכת האריזה, שכן המטרה היא שבסופו של דבר כל החפצים יועברו בשלמותם ובבטחה ליעדם החדש – ולא ישברו או יינזקו בדרך.

חברת ההובלות תוכל לחסוך מכם את ההתעסקות המייאשת באריזה של כל תכולת הבית ופריקתו בבית החדש. תנו למקצוענים לעשות זאת עבורכם, ותראו איך מעבר הדירה פתאום הופך למשימה הרבה פחות מורכבת!

שירותי מנוף

במידה וההובלה נדרשת עבור דירה שממוקמת בקומה גבוהה בבניין מגורים, או בעבור פנטהאוז למשל – חברת ההובלות מציעה גם שימוש בשירותי מנוף. המנוף מעלה ומוריד במהירות וביעילות כל חפץ כבד שנמצא בביתכם.

העברת פריט בודד

ישנם מקרים בהם נדרשת הובלה רק לפריט בודד או למספר מועט של פריטים, שבגינם לא נדרשת משאית שלמה. חברות ההובלה ערוכות גם למקרים כאלו – ויוכלו לענות גם על צורך זה.

השכרת משאית

לאלו מכם שלא נרתעים מלבצע את כל ההליך לבדם, ומאמינים שהם מסוגלים לסחוב את כל חפציהם בכוחות עצמם (או שפשוט לא מעוניינים שאדם אחר מלבדם ייגע בחפצים שלהם) – קיימת האופציה להשכיר משאית ולבצע את ההובלה בעצמכם.

אופציה זו אמנם מטילה את כל האחריות על מעבר הדירה עליכם, אך היא מאפשרת גמישות ועצמאות. תוכלו להשכיר את המשאית לפי שעות או ליום שלם, וכך גם לשלוט על הזמנים בעצמכם.

הובלות

תוכן עניינים