עיצוב גינות – כך עושים את זה היום

תחום עיצוב הגינות משתנה בכל כמה שנים. שכן, מדובר בתחום שמתאים את עצמו למגמות שבאות לידי ביטוי ברחבי הארץ והעולם. המדריך הנוכחי יצא לבדוק איך תוכלו לעצב את הגינה שלכם בהתאם לטרנדים הקיימים מסביב. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות על מה חשוב לשים דגש ואיך תוכלו לבחור בצמחים והאביזרים המתאימים לכם ביותר.

 

הטיפ ה – 1 שיוביל אתכם לעיצוב מושלם: תבדקו שיש בגינה שלכם מספיק אור

רגע לפני שנציג בפניכם את הטיפים שנוגעים לטרנדים השונים, עליכם להיות בטוחים בכך שיש בגינה שלכם אור ברמה מספקת. שכן, צריך להתנהל באופן מסוים אל מול גינות שאין בהן מספיק אור. נציין בקצרה כי אלה מצריכות בחירה בצמחים שיכולים לשרוד בתנאים חשוכים.

הטיפ ה – 1 שיוביל אתכם לעיצוב מושלם תבדקו שיש בגינה שלכם מספיק אור 

הטיפ ה – 2 שיוביל אתכם לעיצוב מושלם: תימנעו משימוש בגדרות מברזל

עכשיו, אחרי שהכרתם בטיפ הבסיסי שנוגע לעיצוב הגינה, אפשר להתחיל בטיפ שנוגע לפן העיצובי. בחרנו לציין בפניכם כי עליכם להימנע משימוש בגדרות מברזל. מדובר בגדרות שנעשה בהן שימוש בעבר, אך היום נמנעים מהן, בגלל שהן פשוט לא יפות.

אם אין לכם ברירה, והגעתם אל חצר קיימת בדירה שכורה שיש בה גדר שכזו, אתם יכולים לשדרג אותה באמצעות שתילת צמח מטפס שיהפוך את הגדר ל"גדר חיה". שימו לב, אם חשבתם לעשות גדר חייה עם קשר או בלי קשר לגדרות מברזל, עליכם לבדוק שאתם בוחרים בצמח שיש לו יכולות לטפס לגובה.

הטיפ ה – 2 שיוביל אתכם לעיצוב מושלם תימנעו משימוש בגדרות מברזל

הטיפ ה – 3 שיוביל אתכם לעיצוב מושלם: תבחרו בדשא איכותי בלבד

הטיפ השלישי יאפשר לכם ליהנות מ – 2 יתרונות מהותיים. האחד, ישיבה נעימה על הדשא שבגינה שלכם והשני, מראה ייחודי שיתפוס את העין. אפשר לומר שהשכנים שלכם יגלו תוך זמן קצר שהדשא של השכן שלהם (כלומר, אתם) ירוק יותר.

אנו ממליצים לבחור בדשא אלטורו שנחשב לאיכותי במיוחד ומספק את 2 היתרונות הללו. אם טרם שמעתם על דשא זה, כדאי שתקראו מידע על דשא אלטורו בפורומים מקצועיים בתחום הגינון, כדי שתדעו איך שותלים ומתחזקים אותו.

 

הטיפ ה – 4 שיוביל אתכם לעיצוב מושלם: תוסיפו מקור מים

אם אתם רוצים שתהיה לכם גינה מעוצבת למשעי, עליכם להוסיף מקור מים. מדובר כמובן באחת או יותר מהאפשרויות הבאות:

  • הכנת תשתית לבריכת נוי עם דגים
  • הכנת אקווריום ייעודי לחצר
  • מזרקה קטנה

אנו ממליצים להסתייע בגורמים חיצוניים שיאפשרו לכם להתקין את מקור המים על הצד הטוב ביותר. שכן, במרבית המקרים מדובר בהליך שמצריך התערבות מגורמים חיצוניים.

 

לסיום

מדריך זה הציג בפניכם את כל המידע החיוני אודות עיצוב של גינות בהתאם לטרנדים הנוכחיים. מי שקראו את המדריך באופן מעמיק, יודעים מה הם האלמנטים החשובים בעיצוב של גינות ואיך אפשר ליישם אותם בסופו של דבר.

עיצוב גינות – כך עושים את זה היום

תוכן עניינים