איך לבחור קוסם מתאים לימי הולדת

הרבה פעמים תמצאו את עצמכם במצב בו אינכם מצליחים לבחור אחד מבין כמה אנשים המספקים לנו שירות. דבר זה יכול לקרות גם בעת חיפוש קוסם ליום ההולדת של הילד שלכם. הנה כמה דברים שיעזרו לכם להבין איך תוכלו לבחור את הקוסם המושלם לאירוע, מבלי להתחרט על כך!

 

בחירת קוסם ליום הולדת

אמנם בחירת קוסם לא נראית לנו כמו בחירה הרת גורל, אך אנחנו כן נרצה להביא את הקוסם המוצלח והאיכותי ביותר ליום ההולדת של ילדנו, כך שהאירוע יהיה כמה שיותר מוצלח וכיפי עבור כולם.

מציאת קוסם לילדים יכולה להיות מאתגרת, ולכן ריכזנו עבורכם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כאשר אתם בוחרים קוסם לאירוע.

 

האם המחיר אומר הכל?

הרבה אנשים נוטים להסתכל קודם כל על דבר אחד – המחיר. הגישה הזו היא מובנת, ולמחיר אכן השפעה חשובה על הבחירה, אבל חשוב להבין שזהו לא צריך להיות השיקול היחיד שלכם אם אתם מעוניינים לקבל מופע איכותי.

נכון, אנחנו לא אוהבים לשלם הרבה, אבל ברגע שתבינו שהתשלום הגבוה יחסית שקוסמים מסוימים מבקשים הוא ביטוי של הניסיון ושנות ההכשרה שלהם, כך תוכלו לדעת שאתם מקבלים תמורה למחיר אותו אתם משלמים.

כמובן שאין צורך להתפרע ולשלם סכומים סתם, מומלץ לברר מה המחיר כולל, מדוע זה המחיר הנקוב, האם המופע כולל תפאורה והגברה ומה רמת הניסיון של הקוסם בו אתם בוחרים.

 

המלצות קודמות

הדבר הראשון שאנשים נוהגים לעשות כאשר הם מחפשים קוסם, הוא לחפש המלצות מלקוחות קודמים, ובהחלט מדובר במהלך חכם וחשוב.

אנחנו רוצים לדעת מדוע כדאי לנו לקחת את שירותיו של אותו הקוסם, והאם לקוחות קודמים היו מרוצים ממנו באותה המידה בה אנחנו מצפים להיות מרוצים בתום האירוע.

אם ניתנת לכם האפשרות, שווה לראות סרטונים של מופעים קודמים אותם עורך הקוסם על מנת להתרשם בצורה מיטבית ולהבין פחות או יותר למה אתם מצפים ומה נכלל במופע.

 

בחרו קוסם שמבצע מופעים לגיל המתאים

לא כל קוסם יודע לבצע מופעים לכל יום הולדת. בכל גיל המופע משתנה, שכן הילדים גדלים ולאט לאט מפתחים תחומי עניין שונים ורמת קשב שונה. אם אתם מחפשים למשל קוסם לגיל עשר, לא כדאי לבחור בקוסם שמתמחה רק בימי הולדת לילדים קטנים יותר, למשל בני חמש. ודאו קודם כל עם הקוסם האם יש לו ניסיון עם ילדים בגיל של ילדכם ורק אז תתקדמו איתו.

 

זמינות הקוסם

אם אתם מחפשים קוסם מהרגע להרגע, סביר מאוד שיהיו לכם פחות אופציות לבחירה. לכן תמיד מומלץ לחפש כמה שיותר מוקדם, ולקחת בחשבון את הזמינות של הקוסם.

תהיו בטוחים שאם אתם מחכים לרגע האחרון, רוב הסיכויים שהקוסם אותו רציתם לא יהיה פנוי, אז תמיד תהיו צעד אחד קדימה ודאגו למצוא קוסם מראש.

קוסם לימי הולדת

תוכן עניינים