נפגעת מרשלנות רפואית? פנה עוד היום אל עורך דין נזיקין

כל אדם שמרגיש לא טוב פונה, לפני הכול, אל הרופא המטפל שלו. לכל אחד מאיתנו יש ביטוח בקופת חולים כזו או אחרת ובדרך כלל משם מתחיל הטיפול בנו, במחלה שממנה אנחנו סובלים או בכל כאב שאנחנו חשים. ברוב המקרים העניין מסתיים מהר, בלי כל בעיות ועם טיפול יעיל שמעביר את הכאב או את המחלה, אך מה קורה במקרים שבהם זה לא המצב? בוודאי יצא גם לך לשמוע את המונח "רשלנות רפואית", אך עד שזה לא קרה לך באופן אישי, טבעי שלא עצרת לתת על כך את הדעת. רשלנות רפואית הינו מצב שבו כל רופא סביר אחר שהיה מטפל בך היה נוהג בצורה אחרת ומגיע למסקנות שונות לעומת הרופא שבאמת טיפל בך בפועל. ממש כפי שכל איש מקצוע אחר עלול להתרשל בתפקיד שלו, כך קורה גם לרופאים, כי אחרי הכול, הם בני אדם. בעיה היא שכאן מדובר על חיים של מטופלים ולא אחת רשלנות רפואית עלולה להוביל גם למקרי מוות. זה קרה לך? נפגעת? ברור לך שהרופא התרשל במילוי תפקידו? אם כך, עורך דין נזיקין הוא הכתובת שאליה כדאי לך לפנות ויפה שעה אחת קודם.

חלק מפזל

מה עושה בפועל עורך דין נזיקין?

ראשית, אחרי שתתקשר ותקבע פגישה עם עורך הדין שבו בחרת, כדאי שתתחיל לארגן את כל החומר. אתה יכול להיות בטוח שכל פיסת מידע וכל חתיכת נייר יעניינו את עוה"ד שלך, כי זה התפקיד שלו: לאסוף את כל הנתונים. כיוון שעורך דין נזיקין הוא לא רופא אלא עורך דין, הוא לא יוכל לקבוע בעצמו ולבדו האם מדובר על עוד מקרה מצער של רשלנות רפואית או לא. לכן הוא זקוק לכל המידע שאתה יכול לתת לו, כולל התיק הרפואי שלך עם כל המסמכים הקיימים. רוב עורכי הדין, במצב כזה, יפנו אל כל "רופא סביר" וינסו להבין מה הוא היה עושה במקום הרופא שבפועל טיפל בך. אם יותר מרופא אחד יגיד שהוא היה נוהג אחרת ושאכן הייתה כאן רשלנות רפואית, בהחלט יכול להיות שיש עילה לתביעה. מה שכן, חשוב שתדע שאפילו אם יש עילה לתביעה, לא מדובר על תהליך פשוט. הרופאים של ימינו מודעים היטב לסכנה המקצועית העורבת להם ולכן הם בעצם מגיעים בדרך כלל עם סוללת עורכי דין ועם כל בית החולים שעומד מאחוריהם. עם זאת, אל ייאוש, כי אם גם לך יהיה עורך דין נזיקין מוצלח – בהחלט יכול להיות שתנצח בתהליך הזה ושבסופו של דבר תקבל את הפיצויים המגיעים לך.

עורך דין מקצועי שאיתו כדאי לך לדבר

הדילמה האמיתית שלך היא לא האם לפנות אל עורך דין שיוכל לעזור לך אלא לבחור את איש המקצוע הנכון לך? שמעת המלצות על הרבה עורכי דין ואין לך מושג עם מי כדאי לך לדבר? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין אותך, כי אם יש משהו שלא חסר בישראל, אלה עורכי דין. אומנם לא לכולם יש ניסיון של שנים רבות ולא כולם עוסקים בדיני נזיקין, אך רבים מהם כן מגיעים עם מוניטין, רזומה וניסיון. נשמע מבלבל? לא יודע על מי לסמוך? רוצה לבחור את עוה"ד הטוב ביותר ולדעת, בעיניים עצומות, שהוא ידאג לך? אם כך, עורך הדין מיסקביץ' הוא האדם שאתה מחפש. צור עמו קשר עוד היום ותראה שלא תצטר על שבחרת באיש מקצוע מוביל שכזה.

תוכן עניינים