שמיכת שרוולים – האם זו מתנה מגניבה לחנוכת בית?

איך בוחרים מתנה לחנוכת בית? זה תמיד נדמה כמסובך – החוגגים כבר חשבו על הכל, הבית כבר אמור להיות מאובזר ואין לכם מושג מה יכול להוסיף לחוויה או מה הם יכולים לאהוב. הרי במתנה, אנחנו רוצים להפתיע את המקבל שלה. קבלו רעיונות למתנות עבור חנוכת בית, ונספר לכם על הדרך למה שמיכת שרוולים היא מתנה ממש מגניבה לאירוע.

 

מתנות מגניבות לחנוכת בית

קודם כל, איך בוחרים מתנה לחנוכת בית? אם הוזמנתם לחנוכת בית, נצא מנקודת ההנחה כי אתם מכירים את המזמינים ברמה כזו או אחרת. אתם יודעים עליהם פרטים מסוימים והם לא זרים לכם. בחירת המתנה למישהו שאנחנו מכירים יכולה להיות אתגר לא קטן. לא משנה באיזו רמה אנחנו מכירים אותו, אם מדובר באח או בחבר מהצבא, אתם יכולים למצוא את עצמכם אובדי עצות כשמדובר במתנה. לכן, הגעתם לכאן. הנה כמה עצות ורעיונות מועילים בבחירת מתנה לחנוכת הבית.

 

למה שמיכת שרוולים היא מתנה מושלמת?

שמיכת שרוולים או בשמה השני כרבולית, היא שמיכת טלוויזיה מפנקת, שהשרוולים בה פותרים את הבעיה הכי גדולה בשמיכות – נגישות לחפצים. למי מכם יצא להתכרבל בחורף הקר עם שמיכה מחממת וכיפית ואז להיזכר ש.. הו! אתם צריכים את השלט… כשצריך להוציא ידיים מהשמיכה כדי להגיע זה מבריח את כל החום שצברתם. שמיכת שרוולים פותרת מאת הבעיה.  לכן, היא מתנה מעולה לחנוכת בית –  גם שימושית, גם קל לאחסן אותה וכנראה שבעלי הבית לא חשבו עליה לפניכם. בעזרת תפירת השם או ציטוט קטן על השמיכה אתם יכולים להפוך את המתנה לאישית, ולספק לחוגגים את רמת הפינוק הטובה ביותר עבור ערב קריר עם סרט כיפי.

 

נטרלו את נושא העיצוב

כשאתם מגיעים לחנוכת בית, אתם לא תמיד מכירים את האדם המזמין שחוגג, או את הסגנון העיצובי שלו. יתכן שייעצתם לו/ה לאורך הדרך בהחלטות הנוגעות לעיצוב ואולי לא ראיתם את הבית קודם לכן. בכל מקרה, הבחירה הראשונה והפשוטה ביותר, היא של פריט עיצובי שלא מגביל או מאפיל על סגנונות אחרים. זה יכול להיות סט כוסות, מפה, כלי למטבח או….. שמיכה עם שרוולים.  כל אלה הן מתנות פשוטות אך משמחות שיכולות לשדרג כל בית ולא תלויות בעיצוב שלו.

 

מתנות פרקטיות

האופציה הנוספת שנציג היא מתנה שימושית עבור חוגגי חנוכת הבית. מתנה פרקטית היא כזו שהם באמת ישתמשו בה והיא יכולה לענות על צרכים מסוימים. מתנות שימושיות יכולות להתבסס על ההיכרות שלכם עם האדם. כך למשל, מי שאוהב מאוד לרכוב על אופניים, יעריך מתנה שהיא מתקן תלייה לאופניים, ומי שקר לו יעריך מכשירי חימום. אפשר להרכיב חבילה של מוצרים קטנים שימושיים או להשקיע במוצר אחד גדול, תלוי בתקציב שלכם ובקרבה אל החוגג. שמיכת שרוולים, זוכרים? מה יכול להיות יותר פרקטי ממנה?

 

לסיכום

שמיכה עם שרוולים היא מתנה מגניבה במיוחד לחנוכת בית – היא פרקטית, לא תלויית עיצוב, וגם מפנקת וכיפית. לכו על זה.

חמש מתנות

 

תוכן עניינים