3 אירועים שאפשר לעשות בגינה בבית

בית עם גינה הוא חלום של רבים שמתגוררים במגדלים רבי קומות, מוקפים בנוף בנוי. הגינה הביתית היא הדרך שלנו לחבק את הטבע ולהכניס פיסה ממנו אל הבית שלנו. בנוסף למקום למנוחה ורגיעה, גינת הבית יכולה לשמש גם לאירוח של אנשים אהובים, גם באירועים קלילים וגם באירועים מושקעים ומפוארים.

 

יתרונות אירועים בגינה הביתית

יש שפע של יתרונות שמציעה הגינה הביתית בתור אתר לאירועים. בין השאר כדאי להזכיר את האווירה המיוחדת שמאפיינת אירועים שמתקיימים תחת כיפת השמיים, ובמקום בו ניתן לנשום אוויר צח. בנוסף לכך, האווירה הירוקה והפורחת מאפשרת חיבור פשוט לטבע. יתרון גדול נוסף בקיום אירועים בגינה בבית הוא הגמישות שמתאפשרת בשל הקרבה המיידית לבית, לחשמל, למים זורמים ולמקרר – הדבר  פותר את רוב הבעיות שקשורות לאירועים בטבע. כמובן שמכיוון שהגינה היא חלק מהבית שלכם, יש כאן חיסכון כלכלי ברור מול אפשרויות אחרות כמו שכירת גן אירועים, ובעיקר הרבה גמישות שתלויה בעיקר בגודל הגינה ובגובה התקציב.

 

יתרונות אירועים בגינה הביתית

1. מסיבת ברביקיו

האירוע המתבקש בגינת הבית הוא מסיבת ברביקיו. גודל המסיבה תלוי בעיקר בכמות האנשים שיכולים לשבת ביחד בנוחות בגינה ולאכול. האוכל, שהוא העניין העיקרי במסיבות כאלה, יכול להיות ארוחה טבעונית המתבשלת על מנגל חד פעמי, ויכולה להיות מאידך ארוחה מגוונת של בשרים שנצלים במטבח החיצוני. כדאי לדאוג לכלים בכמות מספקת, מקומות ישיבה לכל האורחים, וכמובן יש לבדוק מראש את המגבלות התזונתיות של האורחים שלכם – לא נעים לגלות שיש לכם אורח טבעוני במסיבת קרניבורים.

 

2. יום הולדת לילדים

כל עוד מזג האוויר מאפשר, ילדים תמיד ישמחו להשתתף באירוע שמתקיים בגינה. הטבע מספק קישוטים משל עצמו, אבל במסיבות יום הולדת של ילדים אפשר להוסיף לו גם בלונים צבעוניים. חשוב לחשוב על המקום שיש בגינה ועל איזה סוג של פעילויות הוא מאפשר. כך למשל, מופע על חושי יכול להיערך גם בגינה לא גדולה, אבל אם ברצונכם לערוך מסיבת ריקודים או סדנה, תזדקקו למקום גדול יותר. הקרבה של הבית לגינה מאפשרת גמישות גם בהכנת הכיבוד וגם בהתנהלות של הילדים.

 

3. מסיבת ערב

לא בכל גינה אפשר לארח אירוע אלגנטי למבוגרים, אבל אם הגינה שלכם מתאימה, הרי שהוספה של תאורה מיוחדת כמו שרשרת נורות, נרות דולקים או פנסים סיניים, תהפוך את הגינה לחלל רומנטי וקסום. באירוע אלגנטי שכזה, הכיבוד לא חייב להיות המרכז, וניתן לבחור להגיש למשל רק פירות, גבינות ומשקאות אלכוהוליים, ולהתרכז בפעילות משחררת ונעימה למבוגרים כמו קריוקי, שירה בציבור או אפילו הופעת אמן אורח שידהים את האורחים בקסמיו.

 

לסיכום

אירועים בגינה הם טומנים בחובם המון אפשרויות. עם תכנון, יצירתיות והשקעה, תוכלו ליהנות עם כל האנשים שאתם אוהבים, ולהפוך כל אירוע לחוויה יוצאת מן הכלל בגינת הבית שלכם.

מסיבת ערב

תוכן עניינים