4 סיבות לרכוש פינות אוכל משיש

אם הגעתם לכאן, יכול להיות שאתם מתכננים לרכוש פינת אוכל אבל אתם לא יודעים באיזה עיצוב לבחור.

כדי להקל עליכם בהליך, נפגשנו עם מעצבת מטבחים ושאלנו אותה למה לדעתה צריך לרכוש פינת אוכל משיש.

היא ציינה בפנינו שיש 4 סיבות עיקריות לבחירה הנבונה הזו.

אם תרצו לדעת מה הן, כדאי שתקראו את השורות הבאות.

 

סיבה מספר 1 – העיצוב יוצא מן הכלל

המעצבת שיתפה אותנו שבשבוע האחרון, יצא לה ללוות 3 משפחות שעיצבו את המטבח שלהן. 2 מהמשפחות עיצוב את המטבח מחדש ואחת בחרה רק לחדש אותו. לדבריה, שלושת המשפחות בחרו בפינת אוכל משיש מבלי להתלבט בכלל בגלל שמדובר בעיצוב ייחודי. הרי פינות אוכל משיש הן בעלות עיצוב ייחודי שלא רואים בכל בית. לדבריה, מי שמחפש פינת אוכל ייחודית שלא ניתן לראות בכל בית בישראל, צריך לבחור פינת אוכל בעיצוב שיש.

 

סיבה מספר 2-  מראה יוקרתי

תמיד חלמתם שתהיה לכם פינה בבית שתיראה כאילו הוציאו אותה מקטלוג? אתם לא לבד. לדבריה של מעצבת המטבחים שפגשנו, יש לא מעט משפחות שמבקשות ממנה לעצב את המטבח בהתאם לצילום של קטלוג שמצאו. היא ציינה בפנינו שבכל פעם שהיא מקבלת צילום של קטלוג לעיצוב הבית היא רואה בו כמה פינות אוכל משיש. הסיבה לכך היא שמדובר בפינות שמקנות מראה יוקרתי שכל אחד רוצה שיהיה בבית שלו.

 

סיבה מספר 3 – קל לניקוי

תראו לנו מישהו אחד שיגיד שהוא לא מחפש פינת אוכל קלה לניקוי. הרי זה ידוע שפינות אוכל צוברות לכלוכים ברגע. ואין דבר יותר מתסכל מלנקות את פינת האוכל במשך דקות ארוכות כי שאריות עיקשות של אוכל נתקעו בפינות. אם אתם מזדהים עם הסיטואציה הזו, כדאי שתדעו שפינות אוכל משיש הן קלות לניקוי וזו הסיבה ה-3 במספר שגורמת לאנשים רבים לבחור דווקא בהן.

 

סיבה מספר 4 – תמיד נראה נקי

בהמשך לסיבה הקודמת, חשוב לציין שכולנו רוצים שתהיה לנו פינת אוכל שתמיד נראית נקייה. מעצבת המטבחים ציינה בפנינו שאם תתייעצו מראש עם מעצב, תוכלו לבחור ביחד שיש לפינת האוכל שיסתיר את פגמי הלכלוך שמצטברים עם הזמן. אז לא, זה לא יגרום לכם לנקות פחות, אבל אם במקרה יגיעו אורחים בהפתעה ואתם לא תספיקו לנקות את פינת האוכל, תוכלו להיות בטוחים שהם לא ישימו לב לכך.

 

סיכום

אלו היו 4 הסיבות שגורמות ללא מעט אנשים לרכוש פינת אוכל משיש. העיצוב, המראה היוקרתי, הקלות של הניקיון והמראה הנקי התמידי גורם לרבים לוותר על פינת האוכל הבסיסית שקיימת בביתם ולהתחדש בפינת אוכל משיש שתגרום להם להרגיש חלק מקטלוג. אם התלבטתם עד עכשיו לגבי רכישה של פינת אוכל משיש, סביר להניח שכעת הגעתם להחלטה ולנו נותר רק לאחל לכם שתיהנו מפינת האוכל החדשה שלכם.

שולחן וכיסאות

 

תוכן עניינים