התקנת מחשב השקיה 

מחפשים התקנת מחשב השקיה? ריכזנו עבורכם את הגננים וחברות הגינון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של המקצוענים, הזמינו עכשיו:

מחשב השקיה הוא מוצר חובה בכל גינה או חצר. בזכות היתרונות של מחשב כזה וההשפעה שלו על כל מערך ההשקיה, ניתן כיום לחסוך בהוצאות ובעיקר להבטיח ביצועים מעולים. אז עם מי מתייעצים לגבי מחשבים שונים ומה בעצם היתרונות של המחשב לעומת שיטות השקיה מסורתיות יותר? הנה כל הפרטים השקיה היא משימה מורכבת שמחייבת התייחסות אל שורה ארוכה של פרמטרים. קודם כל, עלינו להביא בחשבון את ההבדלים בין סוגים שונים של צמחים ופרחים. בשביל שההשקיה תהיה אפקטיבית, חייבים לבחור כמויות מדויקות של מים ולתזמן היטב את הפעולות השונות. הבעיה היא שכמעט כל צמח או פרח דורשים מים בכמויות אחרות לגמרי, לכן זה משפיע על מערך ההשקיה ובעיקר מחייב אותו להיות דינאמי.כמו כן, השקיה היא משימה מסובכת גם בגלל הבדלים בין תנאי האקלים לאורך עונות השנה, ימי השבוע או אפילו בין הבוקר והערב. בגלל ההבדלים הללו, אנחנו לא יכולים להסתפק בניסיון להשקות את הגינה לבד. בשביל לבצע את ההשקיה באופן שיהיה מספיק אפקטיבי ויעיל, אנחנו חייבים להיעזר באמצעים מיוחדים. כאן בדיוק נכנס לתמונה מחשב השקיה והגיע הזמן להכיר את היתרונות שלו.

 

כל הסיבות לתאם התקנת מחשב השקיה

התקנת מחשב השקיה היא חלק מסל שירותים רחב שניתן על ידי בעלי מקצוע מענף הגינון. באמצעות השירות הזה ניתן להבטיח התאמה אופטימאלית בין סוג המחשב, צרכי ההשקיה והדרישות של הגינה. יתרה על כך, אותם בעלי מקצוע שלוקחים אחריות על התהליך של התקנת מחשב השקיה הם גם אלו שאפשר לפנות אליהם על מנת לקבל הכוונה מקצועית ומידע כללי.

 

איך התקנת מחשב השקיה חוסכת עבורנו בהוצאות?

כדאי לתאם התקנת מחשב השקיה בגלל שזה חוסך בהוצאות. נכון שעולה כסף להתקין מחשב כזה ולכאורה העלויות גבוהות יותר מאשר התקנה של מערכת השקיה ידנית רגילה, אך צריך לחשוב על הטווח הבינוני והארוך: התקנת מחשב השקיה חוסכת לנו בהוצאות כי היא מונעת השקיה מיותרת ומשום שאנו מגדירים למחשב מתי לפעול, מתי להפסיק, באיזו תדירות להשקות וכן הלאה.

 

איך מחשב השקיה משפיע על הצמחיה?

עוד סיבה לתאם התקנת מחשב השקיה קשורה לאפקטיביות ולהשפעה על הצמחיה. בכל סוגי הגינות ניתן לראות הבדל  משמעותי בין השקיה ידנית לבין השקיה אוטומטית. בשביל שההשקיה תהיה אוטומטית ויעילה גם ברצף, צריך לבצע אותה באמצעות מחשב. השימוש במחשב עוזר להפיק את כל היתרונות מיד אחרי התקנת מחשב השקיה והוא מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך.

 

התקנת מחשב השקיה בכל סוגי הגינות

כאן המקום להזכיר שפעולה מומלצת מהסוג של התקנת מחשב השקיה לא מיועדת רק לאנשים שאין להם ניסיון בגינון. רבים חושבים כיום שהם יכולים לכאורה לחסוך את הצורך במחשב ייעודי, כי הם יודעים איך וכל כמה זמן להשקות את הגינה שלהם. אבל אם נכנסים אל עובי הקורה, מגלים שהחשיבות של התקנת מחשב השקיה נובעת מהאופן שבו היא משפיעה על התוצאות הסופיות בכל סוגי הגינות ולא בהכרח ליכולות של כל אחד או אחת מאיתנו.

במילים אחרות, התקנת מחשב השקיה מתאימה לכל סוגי הגינות: היא יכולה לשדרג את הגינה הפרטית, מומלצת לחצר קטנה של דירת מגורים צמודת קרקע בבניין משותף ואידיאלית כמובן גם עבור פארקים ענקיים ושטחים ציבוריים. בכל אחד מהמקרים האלה, מחשב השקיה טוב הוא בדיוק מה שנדרש כדי להפיק את מקסימום התועלת מהגינה.

 

כמה עולה התקנת מחשב השקיה?

האמת היא שהעלויות של התקנת מחשב השקיה פחות גבוהות מכפי שנהוג לחשוב. אמנם צריך לשלם בנפרד על המחשב ואז לתאם שירותי התקנה שמתומחרים לפי גודל הגינה, הדרישות של הלקוחות ורמת הדחיפות המבוקשת עבור הפרויקט, אך בכל מקרה מדובר בהשקעה משתלמת.

כיום למשל ניתן להשלים את התהליך של התקנת מחשב השקיה בהוצאה של כמה מאות שקלים בלבד. זה משתלם בטווח הקצר ומהרגע שבו מפסיקים להיות תלויים בעצמנו על מנת להשקות את הגינה, או בטווח הארוך כאשר רואים את התוצאות בחשבון המים. באמצעות התקנת מחשב השקיה, ניתן להוריד בעלויות ההשקיה ועדיין לדאוג לתחזוקה נכונה של כל סוגי הפרחים והצמחיה.

 

האם השירות של התקנת מחשב השקיה כולל הדרכה?

בעלי גינות שרק נמצאים בשלבים המוקדמים של תכנון חלל החוץ שואלים את עצמם לעיתים קרובות האם התהליך של התקנת מחשב השקיה כולל בתוכו הדרכה. מצד אחד, ההדרכה על כל מחשב השקיה יכולה להיות מעט שונה כי המחשבים עצמם מיוצרים על ידי חברות שונות. מצד שני, בעלי מקצוע מענף הגינון שלוקחים על עצמם את האחריות עם התקנת מחשב השקיה יכולים גם להביא בחשבון את הצורך של הלקוחות בהדרכה יסודית.

במילים אחרות, בהחלט לגיטימי לתאם שירות של התקנת מחשב השקיה כולל הדרכה. ההדרכה מבחינת התפעול של מחשב ההשקיה בכל מקרה אינה ארוכה ואינה מסובכת. בנוסף, אין צורך ברקע טכני על מנת להפעיל מחשב השקיה וההתקנה שלו היא החלק היחיד שדורש מעורבות מקצועית.

מתי כדאי להתקין מחשב השקיה?

מחשב השקיה הוא כיום אביזר חובה בכל גינה. ההתקדמות הטכנולוגית של השנים האחרונות הוזילה את המחירים של מחשבים כאלה והפכה אותם למוצר נגיש ונוח. באמצעות מחשב השקיה ניתן לשדרג את כל הגינה או החצר, לשפר את הביצועים של מערכת ההשקיה הקיימת וגם לחסוך בהוצאות.

מבחינת תדירות, התקנת מחשב השקיה היא פעולה שמתבצעת בדרך כלל בחודשים הראשונים שבהם מקימים את הגינה. אם לא מספיקים בחודשים הללו או רוצים לחסוך בהוצאות, ניתן לעשות את זה לאחר מכן ובתיאום מול בעלי מקצוע. בנוסף, חשוב להזמין מחשב השקיה עם אחריות.

 

תוכן עניינים